Петък, 22 Октомври 2021г.
Класирани на II и III място участници в Областния кръг на олимпиадата "Знам и мога" за IV клас - 2020
Област Фиктивен номер Трите имена  на участника Училище, населено място Брой точки
Благоевград 1260163 Кристина Петкова Цуцуманова I ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" - Благоевград 44
Перник 10601015 Дирио Тодоров Тасев  ОУ "Св. Ив. Рилски" -  Перник 44
Варна 11501022 Михаил Мариянов Денчев ОУ "Черноризец Храбър" - Варна 43
Варна 11501024 Сияна Атанасова Маринова  ОУ "В. Априлов" - Варна 43
Русе 11901027 Раян Деянов Гочев  ОУ "Иван Вазов" - Русе  43
Сливен 11801014 Хасан Осман Калленджи НУ "В. Левски" - Сливен 43
Пловдив 12801051 Огнян Аспарухов Митов СУ "Братя Миладинови" -Пловдив 42.5
Пловдив 12801056 Яница Петрова Запрянова  НУ "П. Р. Славейков" - Пловдив 42
София 12701041 Илиян Стефанов Джурелов 10. СУ" Теодор Траянов" - София 42
Стара Загора  11301108 Анна Янкова Христова ОУ" Мати Болгария"  - Казанлък 41.5
Враца 12301040 Преслав Светославов Гоцов НУ "Св. Софроний Врачански"- Враца 41.25
Бургас 11101067 Денислав Стоянов Петков ОУ "Елин Пелин" - Бургас  41
Бургас 11101070 Наталия костадинова Шурелова НбУ " Михаил Лъкатник" - Бургас 41
Русе 11901013 Марио Павлинов Цветанов СУ " Хр. Ботев" - Русе 41
София 12701065 Зорница Цветанова Петрова 54. СУ "Иван Рилски" - София 41
Стара Загора  11301088 Йоан Николаев Михайлов  СУ "Максим Горки"- Стара Загора 41
Силистра 10801002 Александър Станиславски Стойков ОУ "Отец Паисиий" - Силистра 40.5
Благоевград 1260103 Мартина Драгомирова Енчева СУ " Иван Вазов" - Бургас 40.25
Враца 12301028 Петър Ценев Ганчев НУ "Иванчо Младенов"- Враца 40
Бургас 11101075 Георги Севдалинов Събев СУ "Св. Св. Кирил и Методий" 39.75
Плевен 10901028 Димана Георгиева Младенова ОУ "Св. Климент Охридски"-Плевен 39.5
Разград 10201003 Алекса Никалаева Николаева ОУ "Н.Й. Вапцаров" - Разград 39.5
Разград 10201044 Христо Росенов Райков ОУ "В. Левски" - Разград 39.5
Силистра 10801009 Иглика Петрова Петрова ОУ "Иван Вазов"- Силистра  39.5
Перник 10601016 Симона Младенова Младенова 11. "ОУ Елин Пелин"- Перник 39
Велико Търново 11701004 ПетърП Петров Тодоров ОУ "Бачо Киро" - В. Търново 38
Кюстендил 10301010 Ема Бориславова Томова СЕУ "Св. Паисий Хилендарски" 37.5
Кюстендил 10301049 Никол Илиянова Стоилова  ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 37.5
Хасково 12001013 Валентин Николаев Станчев СУ "Любен Каравелов" - Димитровград 37.5
Пазарджик 10501059 Александър Александров Георгиев СУ " В. Левски" - Велинград 37.25
Плевен 10901047 Лилия Даниелова Ценова СУ " Стоян Заимов" - Плевен 37.25
Сливен 11801015 Венета Георгиева Георгиева СУ "Хр. Ботев"- Нова Загора  37.25
Кърджали 10401028 Арда Хюсеин Халибрям СУ "Н. Й. Вапцаров"- Момчилград 37
Шумен 12101015 Николай Венелинов Вълчанов НУ "Илия Р. Блъсков" - Шумен 37
Ловеч 11001006 Георги Емилов Стоянов  ОУ "В. Левски" - Ловеч 36.5
Смолян 10701035 Пламен Севдалинов Димитров ОУ" В. Левски" - Златоград 36
Велико Търново 11701021 Цветомир Христов Стаевски  СУ "Н. Катранов" - Свищов 35.5
Габрово 11401006 Сияна Радославова Якова СУ " Райчо Каролев" -Габрово 35
Добрич 12201008 Борис Тодоров Тодоров СУ"Св. Климен Охридски"- Добрич 35
Пазарджик 10501018 Веселин Мирославов Димитров НУ "Отец Паисий" - Пазарджик 35
Пазарджик 10501017 Радослав Димитров Пеев НУ "Н.Фурнаджиев"  - Пазарджик 35
Ловеч 11001028 Михаил Руменов Момчилов ОУ "Г. Бенковски" - с. Галата 34.75
Смолян 10701027 Елена Йорданова Стайкова ОУ " Проф. Д-р Асен Златаров"  Смолян 34.5
Търговище 12501016 Есил Халилова Ахмедова  II СУ "Проф. Никола Маринов"- Търговище 34.5
Хасково 12001002 Велизар Запрянов Котов СУ "Христо Смирненски" - Хасково  34.5
Смолян 10701030 Никола Георгиев Димитров  Су Св. Св. Кирил и Методий"- Смолян 34
Габрово 11401007 Мая Миткова Мандичева СУ "Максим Райкович"- Дряново 33.5
Добрич 12201031 Светослав Георгиев Митев  ОУ "Антим I"- Балчик 33.5
София-регион 124024 Момчил Десиславов Стайков ОУ "В. Левски" - Правец 33.5
София-регион 124038 Георги Валентин Атаносов ОУ" Св. Кирил и Методий" - Самоков 33.5
Търговище 12501009 Божидар Радославов Иванов  I СУ "Св. Седмочисленици" - Търговище 33
Ямбол 10101020 Светлан Светланов Фотев НУ "Св. Св. Кирил и Методий" - Ямбол 33
Ямбол 10101008 Адриана Стаменова Стамова  ОУ "Л. Каравелов" - Ямбол 32.5
Ямбол 10101024 Елинор Георгиева Костадинова ОУ "Св. Паисий Хилендарски"-Елхово 32.5
Кюстендил 10301024 Велина Велинова Орозова  СЕУ "Св. Паисий Хилендарски" 32
Кюстендил 10301040 Ивайла Мирославова Митева ОУ "Проф. М. Дринов" 32
Шумен 12101012 Александър Николаев Николов  СУ "П. Волов" - Каспичан 31
Кърджали 10401045 Джан Джелал Ахмед ОУ "Д-р Петър Берон" - Момчилград 30.5
Кърджали 10401024 Дуйгу Сейгон Бекир СУ "П.Р Славейков" - Кърджали 30.5
Видин 11201001 Любомир Мирославов Марковски ОУ "Ив. Вазов" -  Видин 28.85
Видин 11201007 Стефан Петров Живков ОУ Иван Вазов - Видин 27.5
Монтана  11601006 Стилян Кирилов Ценов  3. ОУ "Д-р Петър Берон" - Монтана 27.25
Монтана  11601017 Даниел Даниелов Цветков  3. ОУ "Д-р Петър Берон" - Монтана 25.75