Неделя, 25 Юли 2021г.
Класирани на I място участниците в Областния кръг на олимпиадата "Знам и мога" за IV клас - 2020
Област Фиктивен номер Трите имена  на участника Училище, населено място Брой точки
Благоевград 1260110 Ива Красимирова Войнова  СУ "Иван Вазов" - Благоевград 46.5
Бургас 11101066 Ралица мариянова Тенева ОУ "В. Априлов" - Бургас 41.75
Варна 11501046 Йоана Мартин Несторова ОУ "Св. Св. Кирил и Методии" - Варна 45.75
Велико Търново 11701042 Марая Бориславова Борисова СУ Николай Катранов - Свищов 39
Видин 11201003 Борислав Александров Младенов   ОУ "Л. Каравелов"- Видин 30
Враца 12301014 Яна Иванова Ангелова  НУ "Св. Софроний Врачански"- Враца 42
Габрово 11401017 Денислав Младенов Манев НУ "В. Левски" - Габрово 42
Добрич 12201023 Мария Диянова Димитрова ОУ "Хр. Ботев" - Добрич 36.5
Кърджали 10401039 Есел Орхан Ибрахим ОУ "Д-р Петър Берон" -Момчилград 40.5
Кюстендил 10301001 Иван Асенов Енчев ОУ "Евлоги Георгиев" - Дупница 42
Ловеч 11001013 Райна Илиянова Нановска ОУ "Хр. Никифоров" - Ловеч 43
Монтана  11601028 Алекс Красимиров Атанасов 3. ОУ "Д-р Петър Берон" - Монтана 36.5
Пазарджик 10501004 МихаелаАнгелова Петрова  НУ "В. Левски" - Пазарджик 41
Перник 10601002 Каролина Василева Василева ОУ "Св. Ив. Рилски" -  Перник 39.75
Плевен 10901029 Богомил Миленов Нелковски НУ "Отец Паисий"- Плевен 43.5
Пловдив 12801127 Авиана Иванова Ташева  ОУ "Д-р П.Берон" - Пловдив 43
Разград 10201035 Самир Наим Рамадан ОУ "Никола Икономов" - Разград 41.5
Русе 11901037 Никола Красимиров Цанев Оу " Отец Паисий" - Русе 46
Силистра 10801004 Кристиян Станиславски Стойков ОУ "Отец Паисиий" - Силистра 41
Сливен 11801004 Стефания Стефанова Андонова ОУ "П. Хитов"- Сливен 41.5
Смолян 10701024 БожидараВескова Генчева  СУ "Св. Св. Кирл и Методии" - гр. Неделино 36
София 12701006 Сияна Тодорова Стоянова  1. СУ Пенчо П. Славейков" - София 48
София-регион 124010 Мартин Роберт Колушовски  СУ "Ив. Вазов" - Своге 33.75
Стара Загора  11301068 Кристина Димова Димова VI ОУ" Св. Никола" - Ст. Загора 45
Търговище 12501007 Борис Христов Ганчевски I ОУ "Хр. Ботев" - Търговище 38.75
Хасково 12001029 Александрна Адианова Дешкова  СУ "Любен каравлов" СУ "Любен Каравелов" - Димитровград 41
Шумен 12101007 Николай Пламенов Николов III ОУ "Д. Благоев" - Шумен 37.5
Ямбол 10101026 Калоян Яворов Шиков НУ "Св. Св. Кирил и Методий" - Ямбол 36.5