Петък, 22 Октомври 2021г.
Класиране на участниците в Областния кръг на олимпиадата "Знам и мога" за IV клас - 2020
Област Фиктивен номер Трите имена  на участника   Брой точки
София 12701006 Сияна Тодорова Стоянова  1. СУ Пенчо П. Славейков" -София 48
Благоевград 1260110 Ива Красимирова Войнова  СУ "Иван Вазов" - Благоевград 46.5
Русе 11901037 Никола Красимиров Цанев Оу " Отец Паисий - Русе 46
Варна 11501046 Йоана Мартин Несторова ОУ "Св. Св. Кирил и Методии" - Варна 45.75
Стара Загора  11301068 Кристина Димова Димова VI ОУ" Св. Никола" - Ст. Загора 45
Благоевград 1260163 Кристина Петкова Цуцуманова I ОУ С Св.СВ. Кирил и Методий" 44
Перник 10601015 Дирио Тодоров Тасев  ОУ "Св. Ив. Рилски"-  Перник 44
Плевен 10901029 Богомил Миленов Нелковски НУ "Отец Паисий"- Плевен 43.5
Варна 11501022 Михаил Мариянов Денчев ОУ "Черноризец Храбър" - Варна 43
Варна 11501024 Сияна Атанасова Маринова  ОУ "В. Априлов" - Варна 43
Ловеч 11001013 Райна Илиянова Нановска ОУ "Хр. Никифоров" - Ловеч 43
Пловдив 12801127 Авиана Иванова Ташева  ОУ "Д-р П.Берон" - Пловдив 43
Пловдив 12801131 Мирослава Стоянова Стоянова  НУ "Хр. Ботев"-  Пловдив 43
Русе 11901027 Раян Деянов Гочев  ОУ "Иван Вазов" - Русев 43
Сливен 11801014 Хасан Осман Калленджи НУ "В. Левски - Сливен 43
Пловдив 12801051 Огнян Аспарухов Митов СУ "Братя Миладинови" -Пловдив 42.5
Враца 12301014 Яна Иванова Ангелова  НУ "Св. Софроний Врачански"- Враца 42
Габрово 11401017 Денислав Младенов Манев НУ "В. Левски" - Габрово 42
Кюстендил 10301001 Иван Асенов Енчев ОУ "Евлоги Георгиев" - Дупница 42
Пловдив 12801056 Яница Петрова Запрянова  НУ "П. Р. Славейков" - Пловдив 42
София 12701041 Илиян Стефанов Джурелов 10. СУ" Теодор Траянов" София 42
Бургас 11101066 Ралица мариянова Тенева ОУ" В. Априлов" - Бургас 41.75
Разград 10201035 Самир Наим Рамадан ОУ "Никола Икономов" - Разград 41.5
Сливен 11801004 Стефания Стефанова Андонова ОУ П. Хитов- Сливен 41.5
Стара Загора  11301108 Анна Янкова Христова ОУ" Мати Болгария" Казанлък 41.5
Враца 12301040 Преслав Светославов Гоцов НУ "Св. Софроний Врачански"- Враца 41.25
Бургас 11101067 Денислав Стоянов Петков ОУ "Елин Пелин" - Бургас  41
Бургас 11101070 Наталия костадинова Шурелова НбУ " Михаил Лъкатник" - Бургас 41
Пазарджик 10501004 МихаелаАнгелова Петрова  НУ "В. Левски" - Пазарджик 41
Русе 11901013 Марио Павлинов Цветанов СУ " Хр. Ботев" 41
Силистра 10801004 Кристиян Станиславски Стойков ОУ "Отец Паисиий" - Силистра 41
София 12701065 Зорница Цветанова Петрова 54. СУ "Иван Рилски" - София 41
Стара Загора  11301088 Йоан Николаев Михайлов  СУ "Максим Горки"- Стара Загора 41
Хасково 12001029 Александрна Адианова Дешкова  СУ "Любен каравлов" СУ Любен Каравелов Димитровград 41
Кърджали 10401039 Есел Орхан Ибрахим ОУ "д-р П.Берон -Момчилград 40.5
Силистра 10801002 Александър Станиславски Стойков ОУ "Отец Паисиий" - Силистра 40.5
Благоевград 1260103 Мартина Драгомирова Енчева СУ " Иван Вазов" 40.25
Враца 12301028 Петър Ценев Ганчев НУ "Иванчо Младенов"- Враца 40
Бургас 11101075 Георги Севдалинов Събев СУ "Св. Св Кирил и Методий" 39.75
Перник 10601002 Каролина Василева Василева ОУ "Св. Ив. Рилски"-  Перник 39.75
Плевен 10901028 Димана Георгиева Младенова ОУ "Св. Климент Охридски"-Плевен 39.5
Разград 10201003 Алекса Никалаева Николаева ОУ Н.Й. Ваппцаров - Разград 39.5
Разград 10201044 Христо Росенов Райков ОУ В. Левски - Разград 39.5
Силистра 10801009 Иглика Петрова Петрова ОУ "Иван Вазов"- Силистра  39.5
Велико Търново 11701042 Марая Бориславова Борисова СУ Николай Катранов- Свищов 39
Перник 10601016 Симона Младенова Младенова 11. "ОУ Елин Пелин " 39
Търговище 12501007 Борис Христов Ганчевски I ОУ "Хр. Ботев"  38.75
Велико Търново 11701004 ПетърП Петров Тодоров ОУ Бачо Киро - В. Търново 38
Кюстендил 10301010 Ема Бориславова Томова СЕУ "Св. Паисий Хилендарски" 37.5
Кюстендил 10301049 Никол Илиянова Стоилова  ОУ Св. Св. Кирил и Методий" 37.5
Хасково 12001013 Валентин Николаев Станчев СУ Любен Каравелов 37.5
Шумен 12101007 Николай Пламенов Николов III ОУ Д. Благоев 37.5
Пазарджик 10501059 Александър Александров Георгиев СУ " В. Левски" - Велинград 37.25
Плевен 10901047 Лилия Даниелова Ценова СУ " Стоян Заимов" - Плевен 37.25
Сливен 11801015 Венета Георгиева Георгиева СУ "Хр. Ботев"- Нова Загора  37.25
Кърджали 10401028 Арда Хюсеин Халибрям СУ Н.Й Вапцаров- Момчилград 37
Шумен 12101015 Николай Венелинов Вълчанов НУ "Илия Р. Блъсков" - Шумен 37
Добрич 12201023 Мария Диянова Димитрова ОУ Хр. Ботев - Добрич 36.5
Ловеч 11001006 Георги Емилов Стоянов  ОУ В. Левски - Ловеч 36.5
Монтана  11601028 Алекс Красимиров Атанасов 3. ОУ Д-р Петър Берон - Монтана 36.5
Ямбол 10101026 Калоян Яворов Шиков НУ "Св. Св. Кирил и Методий" - Ямбол 36.5
Смолян 10701024 БожидараВескова Генчева  СУ Св. Св. Кирл и Методии - гр. Неделино 36
Смолян 10701035 Пламен Севдалинов Димитров ОУ В. Левски - Златоград 36
Велико Търново 11701021 Цветомир Христов Стаевски  СУ "Н. Катранов" - Свищов 35.5
Габрово 11401006 Сияна Радославова Якова СУ " Райчо Каролев" -Габрово 35
Добрич 12201008 Борис Тодоров Тодоров СУ СВ. Климен Охридски- Добрич 35
Пазарджик 10501018 Веселин Мирославов Димитров НУ "Отец Паисий"-Пазарджик 35
Пазарджик 10501017 Радослав Димитров Пеев НУ "Н.Фурнаджиев"  - Пазарджик 35
Ловеч 11001028 Михаил Руменов Момчилов ОУ Г. Бенковски - с. Галата 34.75
Смолян 10701027 Елена Йорданова Стайкова ОУ " Проф. Д-р Асен Златаров"Смолян 34.5
Търговище 12501016 Есил Халилова Ахмедова  II СУ "Проф. Н. М- нов" 34.5
Хасково 12001002 Велизар Запрянов Котов СУ Христо Смирненски  34.5
Смолян 10701030 Никола Георгиев Димитров  Су Св. Св. Кирил и Методий"- Смолян 34
София-регион 124010 Мартин Роберт Колушовски  СУ Ив. Вазов - Своге 33.75
Габрово 11401007 Мая Миткова Мандичева СУ "Максим Райкович"- Дряново 33.5
Добрич 12201031 Светослав Георгиев Митев  ОУ Антим I - Балчик 33.5
София-регион 124024 Момчил `Десиславов Стайков ОУ "В. Левски" - Правец 33.5
София-регион 124038 Георги Валентин Атаносов ОУ" Св. Кирил и Методий" - Самоков 33.5
Търговище 12501009 Божидар Радославов Иванов  I СУ "Св. Седмочисленици" 33
Ямбол 10101020 Светлан Светланов Фотев НУ "Св. Св. Кирил и Методий" - Ямбол 33
Ямбол 10101008 Адриана Стаменова Стамова  ОУ "Л. Каравелов" - Ямбол 32.5
Ямбол 10101024 Елинор Георгиева Костадинова ОУ "Св. Паисий Хилендарски"-Елхово 32.5
Кюстендил 10301024 Велина Велинова Орозова  СЕУ "Св. Паисий Хилендарски" 32
Кюстендил 10301040 Ивайла Мирославова Митева ОУ "Проф. М. Дринов" 32
Шумен 12101012 Александър Николаев Николов  СУ П. Волов - Каспичан 31
Кърджали 10401045 Джан Джелал Ахмед ОУ Д-р Петър Берон - Момчилград 30.5
Кърджали 10401024 Дуйгу Сейгон Бекир СУ "П.Р Славейков" - Кърджали 30.5
Видин 11201003 Борислав Александров Младенов  ОУ "Л. Каравелов"- Видин   30
Видин 11201001 Любомир Мирославов Марковски ОУ "Ив. Вазов" -  Видин 28.85
Видин 11201007 Стефан Петров Живков ОУ Иван Вазов - Видин 27.5
Монтана  11601006 Стилян Кирилов Ценов  3. ОУ Д-р Петър Берон - Монтана 27.25
Монтана  11601017 Даниел Даниелов Цветков  3. ОУ Д-р Петър Берон - Монтана 25.75